Strategie a správa
Strategie a správa

SEO strategie a správa, odstartujte svůj let s námi

Sestavujeme skutečně výkonné SEO strategie. Namícháme vám vesmírný koktejl SEO služeb pro maximální organický výkon.

Z čeho se SEO strategie a správa skládá?

 1. 01

  Technické
  SEO

  Hvězd dosáhnou jen ti, jejichž raketa je připravena ke startu a má veškeré předpoklady pro vesmírný let. To je přesně cílem technického SEO. Odladit váš web.
  více
 2. 02

  Obsahové SEO

  Jaké výrazy jsou nejhledanější? Pokrýváte je? A jak se pozicujete? A co vaše konkurence? To jsou jen příklady témat, kterými se zabývá obsahové SEO.
  více
 3. 03

  Copywriting

  Nejdříve identifikujeme mezery v obsahu, pak je společně vyplníme. Od microcopy po články pro témata do vašeho blogu. Strategicky a datově podloženo.
  více
 4. 04

  Linkbuilding

  Astrolimetka je 100% organická. To platí i o našem přístupu k linkbuildingu. Organický linkbuilding je jediný, který dává opravdu smysl.
  více
 5. 05

  Kontinuální SEO

  Průběžně sledujeme vývoj webů našich klientů a reagujeme na změny ze stran vyhledávačů i konkurence. Kontinuální SEO u Astrolimetky má jasná pravidla a je vidět.
  více
 6. 06

  SEO Reporting

  Reportingu se nebojíme, naopak. Chlubíme se výsledky a víme, že se chcete chlubit s námi. Nastavujeme SEO nástroje a pravidelně klienty seznamujeme s výsledky.
  více
Strategie a správa

Jak vypadá naše SEO strategie

SEO strategie a správa je naší hlavní a nejkomplexnější službou. Nečekejte od nás generické rady. S Astrolimetkou si můžete být jistí, že SEO strategii navrhujeme pro váš byznys na míru. Každý krok má svůj smysl a je datově podložen.

Vesmírný koktejl tomu neříkáme pro nic za nic. Chcete-li mezi hvězdy, musí být vaše raketa – váš web – připraven ke startu. Odladíme jej po technické stránce, upravíme jeho architekturu a doplníme o relevantní obsah. A to je jen začátek, ozvěte se nám a zjistěte více.

Jak probíhá spolupráce

 1. 01

  Nakrojíme první plátek zdarma

  Každý byznys je unikátní. Jak pomůžeme k růstu tomu vašemu? Jak celý proces probíhá? Pojďme se o tom pobavit. Za úvodní konzultaci nic neplatíte. Jediné, co investujete, je chvíle vašeho času.

 2. 02

  Vymačkáme data do poslední kapky

  Vesmírné SEO vyžaduje tvrdá data. A na ty my jsme experti. Zanalyzujeme váš současný web a jak si stojíte v tržním prostředí. Najdeme všechna slabá místa a identifikujeme příležitosti pro váš organický růst.

 3. 03

  Vyneseme web mezi hvězdy

  Navrhneme ve strategii konkrétní kroky s měřitelnými cíli. Kroky pak společně vykonáváme a výsledky průběžně vyhodnocujeme. Nebuďte pozadu, leťte s námi!

 4. 04

  Pečujeme o vesmírné SEO

  O váš web se budeme neustále starat a budeme nacházet nové příležitosti k růstu. Poradíme se vším, co může váš online marketing posunout dál, včetně nových trendů jako AI.

Nejčastěji kladené
dotazy

 • Jak probíhá spolupráce, kde začít?

 • Jak dlouho bude trvat, než uvidím výsledky?

 • Kolik vaše služby stojí?

 • Jakou má Astrolimetka historii a reference?

 • Proč právě Astrolimetka?

Dejte spolupráci zelenou

David Lefnar

DAVID LEFNAR

+420 731 420 523 david.lefnar@astrolimetka.cz

Astrolimetka

28. října 3346/91
702 00 Ostrava
IČ: 06141064

Napište nám