Seo služby
Seo služby

SEO služby,
nedržte se při Zemi

Astrolimetka je 100% organická. V naší nabídce nenajdete nic jiného než SEO služby. Služby, za kterými si stojíme.

Jaké SEO služby mi Astrolimetka namíchá?

 1. 01

  Strategie a správa

  Sestavujeme výkonnostně orientované SEO strategie, které průběžně vyhodnocujeme a spravujeme, abychom drželi ten správný kurz.
  více
 2. 02

  Analýzy

  Posvítíme si i na váš vesmír. Strategii sestavujeme po vyhodnocení stavu vašeho webu a analýzách tržního prostředí. Následují konkrétní akční kroky.
  více
 3. 03

  Architektura webu

  Překročte hranice stávajícího potenciálu vašeho webu rozvojem jeho architektury. V Astrolimetce se specializujeme na rozvoj webu a mezinárodní SEO.
  více
 4. 04

  Konzultace a nástroje

  Možná jsme z jiného vesmíru, ale mluvíme společnou řečí. Předáme vám skutečně funkční nástroje a pomůžeme nastavit interní procesy tak, aby byly orientované na výkon.
  více
Seo služby

Vaše online vize, naše vesmírná mise

Samostatný SEO audit nebo jednorázovou analýzu klíčových slov od nás nečekejte. Poskytujeme komplexní strategické SEO služby s cílem jasným jako hvězdy na obloze. S cílem dlouhodobého růstu v online prostoru.

Od začátku spolupráce víme, že jsou pro vás důležité výsledky. Kolik přivedeme nových návštěvníků? O kolik zvýšíme vaše tržby? O kolik více získáte poptávek? Tyto výpočty nám nejsou cizí. Naopak, opodstatňují veškeré společně vynaložené úsilí a v Astrolimetce je servírujeme rovnou!

Jak probíhá spolupráce

 1. 01

  Nakrojíme první plátek zdarma

  Každý byznys je unikátní. Jak pomůžeme k růstu tomu vašemu? Jak celý proces probíhá? Pojďme se o tom pobavit. Za úvodní konzultaci nic neplatíte. Jediné, co investujete, je chvíle vašeho času.

 2. 02

  Vymačkáme data do poslední kapky

  Vesmírné SEO vyžaduje tvrdá data. A na ty my jsme experti. Zanalyzujeme váš současný web a jak si stojíte v tržním prostředí. Najdeme všechna slabá místa a identifikujeme příležitosti pro váš organický růst.

 3. 03

  Vyneseme web mezi hvězdy

  Navrhneme ve strategii konkrétní kroky s měřitelnými cíli. Kroky pak společně vykonáváme a výsledky průběžně vyhodnocujeme. Nebuďte pozadu, leťte s námi!

 4. 04

  Pečujeme o vesmírné SEO

  O váš web se budeme neustále starat a budeme nacházet nové příležitosti k růstu. Poradíme se vším, co může váš online marketing posunout dál, včetně nových trendů jako AI.

Nejčastěji kladené
dotazy

 • JAK POZNÁM, JAKÉ SEO SLUŽBY POTŘEBUJI PRO SVŮJ PROJEKT?

 • CO JE ČASTÝM PROBLÉMEM AGENTUR NABÍZEJÍCÍ SEO SLUŽBY A JAK TOMU PŘEDCHÁZÍME?

 • MÁM O VAŠE SEO SLUŽBY ZÁJEM, KDE ZAČÍT?

 • JAK DLOUHO BUDE TRVAT, NEŽ UVIDÍM VÝSLEDKY?

 • KOLIK VAŠE SLUŽBY STOJÍ?

Dejte spolupráci zelenou

David Lefnar

DAVID LEFNAR

+420 731 420 523 david.lefnar@astrolimetka.cz

Astrolimetka

28. října 3346/91
702 00 Ostrava
IČ: 06141064

Napište nám